Resultat Totalt - Per åldersgrupp med mellantider 
 
  Tävling  Tegnerdoppet    Utskriftsdatum  25 oktober 2015   
  Tävlingsort  Säffle    Utskriftstid  15:41   
  Arrangör  Säffle SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  24 oktober 2015         
 
 
Gren 1, 50m Frisim Damer, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Sara Sjölander  2006  Karlstads Simsällskap            39.23   
Elin Segerström  2007  Simklubben Solsta            47.97   
Ebba Locken  2006  Säffle Simsällskap            48.00   
Filippa Blixt  2006  Säffle Simsällskap            48.09   
Alva Broström-Grylin  2006  Säffle Simsällskap            51.12   
Hanna Widing  2006  Säffle Simsällskap            52.66   
Cornelia Sörqvist  2007  Åmåls Simsällskap            1:01.45   
                     
 
Gren 1, 50m Frisim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Joline Bakken  2005  Karlstads Simsällskap            34.27   
Elvira Bergsten  2005  Karlstads Simsällskap            37.91   
Linnéa Bruce-Holm  2005  Säffle Simsällskap            38.31   
Tilde Halldan  2005  Säffle Simsällskap            39.51   
Amanda Orban  2005  Säffle Simsällskap            39.63   
Linnea Lindberg  2005  Karlstads Simsällskap            39.73   
Emma Dahlberg  2005  Karlstads Simsällskap            43.20   
Elin Schmidt  2005  Karlstads Simsällskap            43.38   
Sofie Engvall  2005  Karlstads Simsällskap            44.89   
10  Sofie Leander  2005  Säffle Simsällskap            45.80   
11  Tindra Mortensen  2005  Säffle Simsällskap            52.69   
12  Sara Arian  2005  Säffle Simsällskap            53.19   
                     
 
Gren 1, 50m Frisim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ida Lithner  2004  Säffle Simsällskap            29.91   
Erica Segerström  2004  Simklubben Solsta            33.76   
Sanna Axelsson  2004  Arvika Simsällskap            38.23   
Fatima Vasim-Jasim  2004  Säffle Simsällskap            47.24   
Josefin Nilsson  2004  Simklubben Solsta            50.97   
                     
 
Gren 2, 50m Frisim Herrar, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Elias Sagvik  2006  Arvika Simsällskap            36.29   
Lex Albringer  2007  Karlstads Simsällskap            41.42   
Albin Nilsson Wikman  2006  Arvika Simsällskap            48.18   
Alfred Skogman  2006  Arvika Simsällskap            50.60   
Alexander Albringer  2007  Karlstads Simsällskap            58.53   
Erik Bjurenhed  2006  Karlstads Simsällskap            1:05.02   
Hugo Fredriksson  2006  Säffle Simsällskap            1:05.58   
Johan Pellfolk  2007  Karlstads Simsällskap            1:16.08   
                     
 
Gren 2, 50m Frisim Herrar, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Erik Mulikov  2005  Säffle Simsällskap            33.38   
Adam Feki  2005  Säffle Simsällskap            35.96   
Tim Weghammar  2005  Säffle Simsällskap            39.56   
Erik Pellfolk  2005  Karlstads Simsällskap            45.96   
                     
 
Gren 2, 50m Frisim Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Alexander Henningsson  2004  Karlstads Simsällskap            33.72   
Daniel Thörner  2004  Säffle Simsällskap            35.89   
Jesper Andersson  2004  Säffle Simsällskap            37.17   
Ali Arian  2004  Säffle Simsällskap            53.52   
                     
 
Gren 3, 200m Medley Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Klara Gustavson  2003  Karlstads Simsällskap    37.30  1:23.13      3:01.18   
Ingrid Hellgren  2003  Karlstads Simsällskap    40.43  1:30.72      3:09.69   
                     
 
Gren 3, 200m Medley Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Lisa Andersson  2002  Arvika Simsällskap    39.96  1:29.93      3:07.40   
                     
 
Gren 4, 200m Medley Herrar, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Samuel Vestin  2002  Karlstads Simsällskap    39.85  1:24.18      2:52.13   
                     
 
Gren 5, 50m Bröstsim Damer, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Sara Sjölander  2006  Karlstads Simsällskap            49.93   
Elin Segerström  2007  Simklubben Solsta            58.96   
Ebba Locken  2006  Säffle Simsällskap            58.98   
Filippa Blixt  2006  Säffle Simsällskap            59.86   
Alva Broström-Grylin  2006  Säffle Simsällskap            1:04.70   
Hanna Widing  2006  Säffle Simsällskap            1:05.28   
Cornelia Sörqvist  2007  Åmåls Simsällskap            1:10.87   
                     
 
Gren 5, 50m Bröstsim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Amanda Johansson  2005  Deje Simsällskap            44.43   
Linnéa Bruce-Holm  2005  Säffle Simsällskap            47.70   
Elvira Bergsten  2005  Karlstads Simsällskap            48.26   
Amanda Orban  2005  Säffle Simsällskap            51.67   
Linnea Lindberg  2005  Karlstads Simsällskap            51.67   
Emma Dahlberg  2005  Karlstads Simsällskap            54.75   
Joline Bakken  2005  Karlstads Simsällskap            56.18   
Tilde Halldan  2005  Säffle Simsällskap            57.30   
Sofie Leander  2005  Säffle Simsällskap            1:02.11   
10  Sara Arian  2005  Säffle Simsällskap            1:09.85   
11  Tindra Mortensen  2005  Säffle Simsällskap            1:14.02   
                     
 
Gren 6, 50m Bröstsim Herrar, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Lex Albringer  2007  Karlstads Simsällskap            56.86   
Alexander Albringer  2007  Karlstads Simsällskap            1:00.59   
Alfred Skogman  2006  Arvika Simsällskap            1:03.28   
Erik Bjurenhed  2006  Karlstads Simsällskap            1:11.26   
Johan Pellfolk  2007  Karlstads Simsällskap            1:19.43   
Albin Nilsson Wikman  2006  Arvika Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 6, 50m Bröstsim Herrar, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Erik Mulikov  2005  Säffle Simsällskap            49.89   
Adam Feki  2005  Säffle Simsällskap            50.62   
Tim Weghammar  2005  Säffle Simsällskap            56.87   
Erik Pellfolk  2005  Karlstads Simsällskap            1:05.04   
                     
 
Gren 7, 100m Bröstsim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Ida Lithner  2004  Säffle Simsällskap    42.42        1:31.30   
Erica Segerström  2004  Simklubben Solsta    45.86        1:37.89   
Agnes Rönnquist  2004  Karlstads Simsällskap    47.96        1:42.47   
Sanna Axelsson  2004  Arvika Simsällskap    51.06        1:47.13   
Fatima Vasim-Jasim  2004  Säffle Simsällskap    55.57        1:58.06   
Josefin Nilsson  2004  Simklubben Solsta    1:05.81        2:22.46   
                     
 
Gren 7, 100m Bröstsim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Ingrid Hellgren  2003  Karlstads Simsällskap    45.07        1:35.06   
Emma Skogman  2003  Arvika Simsällskap    56.22        2:01.31   
                     
 
Gren 7, 100m Bröstsim Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Elin Andersson-Gärds  2002  Karlstads Simsällskap    47.76        1:38.45   
Lisa Andersson  2002  Arvika Simsällskap    47.51        1:40.31   
                     
 
Gren 8, 100m Bröstsim Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Daniel Thörner  2004  Säffle Simsällskap    49.12        1:42.44   
Alexander Henningsson  2004  Karlstads Simsällskap    50.12        1:43.19   
Jesper Andersson  2004  Säffle Simsällskap    50.43        1:45.35   
Ali Arian  2004  Säffle Simsällskap    58.31        2:08.49   
                     
 
Gren 8, 100m Bröstsim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Filip Hedin  2003  Karlstads Simsällskap    55.55        2:00.07   
                     
 
Gren 9, 100m Frisim Damer, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Sara Sjölander  2006  Karlstads Simsällskap    45.44        1:37.59   
                     
 
Gren 9, 100m Frisim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Joline Bakken  2005  Karlstads Simsällskap    38.07        1:19.22   
Linnéa Bruce-Holm  2005  Säffle Simsällskap    41.99        1:27.92   
Amanda Orban  2005  Säffle Simsällskap    43.90        1:31.95   
Tilde Halldan  2005  Säffle Simsällskap    44.69        1:33.16   
Elin Schmidt  2005  Karlstads Simsällskap    45.37        1:36.15   
Sofie Leander  2005  Säffle Simsällskap    50.29        1:45.52   
Sofie Engvall  2005  Karlstads Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 9, 100m Frisim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Ida Lithner  2004  Säffle Simsällskap    33.16        1:07.62   
Sofia Mattsson  2004  Karlstads Simsällskap    38.33        1:19.88   
Erica Segerström  2004  Simklubben Solsta    38.65        1:21.03   
Sanna Axelsson  2004  Arvika Simsällskap    43.03        1:26.68   
Agnes Rönnquist  2004  Karlstads Simsällskap    44.01        1:32.99   
Fatima Vasim-Jasim  2004  Säffle Simsällskap    1:50.56        1:50.56   
                     
 
Gren 9, 100m Frisim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Klara Gustavson  2003  Karlstads Simsällskap    34.72        1:14.74   
Emma Skogman  2003  Arvika Simsällskap    45.61        1:35.28   
                     
 
Gren 9, 100m Frisim Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Lisa Andersson  2002  Arvika Simsällskap    38.89        1:20.04   
Elin Andersson-Gärds  2002  Karlstads Simsällskap    41.50        1:28.09   
                     
 
Gren 10, 100m Frisim Herrar, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Elias Sagvik  2006  Arvika Simsällskap    40.06        1:23.68   
Lex Albringer  2007  Karlstads Simsällskap    46.38        1:39.00   
                     
 
Gren 10, 100m Frisim Herrar, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Erik Mulikov  2005  Säffle Simsällskap    36.48        1:18.53   
Adam Feki  2005  Säffle Simsällskap    40.95        1:27.53   
Tim Weghammar  2005  Säffle Simsällskap    44.89        1:35.61   
Erik Pellfolk  2005  Karlstads Simsällskap    48.05        1:39.30   
                     
 
Gren 10, 100m Frisim Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Alexander Henningsson  2004  Karlstads Simsällskap    37.64        1:18.98   
Daniel Thörner  2004  Säffle Simsällskap    38.59        1:21.38   
Jesper Andersson  2004  Säffle Simsällskap    40.32        1:25.26   
                     
 
Gren 10, 100m Frisim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Filip Hedin  2003  Karlstads Simsällskap    41.85        1:27.33   
                     
 
Gren 10, 100m Frisim Herrar, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Samuel Vestin  2002  Karlstads Simsällskap    33.48        1:10.77   
                     
 
Gren 11, 4X50m Medley Mixed, Finaler 11 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Säffle SS Mix Lag2  2004  Säffle Simsällskap            2:55.31   
  Sofie Leander  2005      53.04        53.04   
  Linnéa Bruce-Holm  2005      48.29        1:41.33   
  Ida Lithner  2004      32.92        2:14.25   
  Tim Weghammar  2005      41.06        2:55.31   
                     
Karlstad Mix2 [2004]  2004  Karlstads Simsällskap            2:58.62   
  Erik Pellfolk  2005      50.31        50.31   
  Elvira Bergsten  2005      48.79        1:39.10   
  Alexander Henningsson  2004      40.78        2:19.88   
  Linnea Lindberg  2005      38.74        2:58.62   
                     
Karlstad Mix1 [2004]  2004  Karlstads Simsällskap            3:00.22   
  Sara Sjölander  2006      49.50        49.50   
  Agnes Rönnquist  2004      47.67        1:37.17   
  Joline Bakken  2005      40.72        2:17.89   
  Lex Albringer  2007      42.33        3:00.22   
                     
Säffle SS Mix Lag3  2004  Säffle Simsällskap            3:09.11   
  Daniel Thörner  2004      43.54        43.54   
  Amanda Orban  2005      51.43        1:34.97   
  Jesper Andersson  2004      46.98        2:21.95   
  Fatima Vasim-Jasim  2004      47.16        3:09.11   
                     
Säffle SS Mix Lag1  2004  Säffle Simsällskap            3:09.64   
  Tilde Halldan  2005      48.41        48.41   
  Adam Feki  2005      52.40        1:40.81   
  Erik Mulikov  2005      40.18        2:20.99   
  Ebba Locken  2006      48.65        3:09.64   
                     
Karlstad Mix4 [2004]  2004  Karlstads Simsällskap            DNS   
                   
                   
                   
                DNS   
                     
Karlstad Mix3 [2004]  2004  Karlstads Simsällskap            DSQ   
                     
                     
 
Gren 12, 4X50m Medley Mixed, Finaler 12 - 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Karlstad Mix [02-03]  2002  Karlstads Simsällskap            2:38.04   
  Klara Gustavson  2003      40.65        40.65   
  Elin Andersson-Gärds  2002      46.54        1:27.19   
  Ingrid Hellgren  2003      38.44        2:05.63   
  Samuel Vestin  2002      32.41        2:38.04   
                     
                     
 
Gren 13, 100m Medley Herrar, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Lex Albringer  2007  Karlstads Simsällskap    56.42        1:53.33   
                     
 
Gren 13, 100m Medley Herrar, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Erik Mulikov  2005  Säffle Simsällskap    42.03        1:30.52   
Adam Feki  2005  Säffle Simsällskap    46.74        1:38.76   
Tim Weghammar  2005  Säffle Simsällskap    51.20        1:47.65   
Erik Pellfolk  2005  Karlstads Simsällskap    54.33        1:53.38   
                     
 
Gren 13, 100m Medley Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Daniel Thörner  2004  Säffle Simsällskap    42.65        1:30.80   
Alexander Henningsson  2004  Karlstads Simsällskap    43.71        1:31.01   
Jesper Andersson  2004  Säffle Simsällskap    45.60        1:36.94   
                     
 
Gren 14, 100m Medley Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Amanda Johansson  2005  Deje Simsällskap    40.60        1:28.55   
Joline Bakken  2005  Karlstads Simsällskap    41.39        1:33.38   
Elvira Bergsten  2005  Karlstads Simsällskap    48.08        1:37.55   
Tilde Halldan  2005  Säffle Simsällskap    46.08        1:38.87   
Linnea Lindberg  2005  Karlstads Simsällskap    49.44        1:40.81   
Linnéa Bruce-Holm  2005  Säffle Simsällskap    52.64        1:41.70   
Amanda Orban  2005  Säffle Simsällskap    51.54        1:46.45   
Elin Schmidt  2005  Karlstads Simsällskap    1:54.16        1:54.16   
Sofie Engvall  2005  Karlstads Simsällskap    52.23        1:54.96   
10  Sofie Leander  2005  Säffle Simsällskap    1:03.52        2:04.08   
                     
 
Gren 14, 100m Medley Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Ida Lithner  2004  Säffle Simsällskap    35.17        1:16.87   
Erica Segerström  2004  Simklubben Solsta    40.86        1:28.25   
Sofia Mattsson  2004  Karlstads Simsällskap    43.15        1:32.25   
Sanna Axelsson  2004  Arvika Simsällskap    50.77        1:42.93   
Agnes Rönnquist  2004  Karlstads Simsällskap    52.58        1:43.48   
                     
 
Gren 15, 200m Frisim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Filip Hedin  2003  Karlstads Simsällskap    42.68  1:31.73  3:07.81    3:07.81   
                     
 
Gren 16, 200m Frisim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Klara Gustavson  2003  Karlstads Simsällskap    38.92  1:22.86  2:05.83    2:45.46   
Emma Skogman  2003  Arvika Simsällskap    44.78  1:34.97  2:28.54    3:19.13   
                     
 
Gren 16, 200m Frisim Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Lisa Andersson  2002  Arvika Simsällskap    39.72  1:24.04  2:08.18    2:49.37   
                     
 
Gren 17, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Lex Albringer  2007  Karlstads Simsällskap            54.84   
Hugo Fredriksson  2006  Säffle Simsällskap            58.32   
Alexander Albringer  2007  Karlstads Simsällskap            1:12.24   
Johan Pellfolk  2007  Karlstads Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 17, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Erik Mulikov  2005  Säffle Simsällskap            43.33   
Adam Feki  2005  Säffle Simsällskap            48.48   
Tim Weghammar  2005  Säffle Simsällskap            50.31   
Erik Pellfolk  2005  Karlstads Simsällskap            51.93   
                     
 
Gren 18, 50m Ryggsim Damer, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Sara Sjölander  2006  Karlstads Simsällskap            46.27   
Ebba Locken  2006  Säffle Simsällskap            55.65   
Elin Segerström  2007  Simklubben Solsta            56.37   
Filippa Blixt  2006  Säffle Simsällskap            57.05   
Alva Broström-Grylin  2006  Säffle Simsällskap            58.50   
Cornelia Sörqvist  2007  Åmåls Simsällskap            58.92   
Alva Johansson  2008  Deje Simsällskap            1:01.08   
Hanna Widing  2006  Säffle Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 18, 50m Ryggsim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Joline Bakken  2005  Karlstads Simsällskap            40.07   
Elvira Bergsten  2005  Karlstads Simsällskap            45.44   
Linnéa Bruce-Holm  2005  Säffle Simsällskap            45.72   
Tilde Halldan  2005  Säffle Simsällskap            47.61   
Amanda Orban  2005  Säffle Simsällskap            51.08   
Emma Dahlberg  2005  Karlstads Simsällskap            53.61   
Sofie Engvall  2005  Karlstads Simsällskap            57.18   
Tindra Mortensen  2005  Säffle Simsällskap            58.83   
Elin Schmidt  2005  Karlstads Simsällskap            59.59   
10  Sara Arian  2005  Säffle Simsällskap            1:00.39   
Sofie Leander  2005  Säffle Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 19, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Alexander Henningsson  2004  Karlstads Simsällskap    44.69        1:29.64   
Daniel Thörner  2004  Säffle Simsällskap    44.24        1:30.94   
Jesper Andersson  2004  Säffle Simsällskap    45.97        1:34.28   
                     
 
Gren 19, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Filip Hedin  2003  Karlstads Simsällskap    50.39        1:42.24   
                     
 
Gren 19, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Samuel Vestin  2002  Karlstads Simsällskap    40.16        1:22.25   
                     
 
Gren 20, 100m Ryggsim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Ida Lithner  2004  Säffle Simsällskap    37.38        1:17.61   
Erica Segerström  2004  Simklubben Solsta    43.32        1:29.53   
Sofia Mattsson  2004  Karlstads Simsällskap    45.00        1:33.47   
Sanna Axelsson  2004  Arvika Simsällskap    52.90        1:50.57   
Fatima Vasim-Jasim  2004  Säffle Simsällskap    1:59.56        1:59.56   
Josefin Nilsson  2004  Simklubben Solsta    1:02.54        2:05.22   
                     
 
Gren 20, 100m Ryggsim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Klara Gustavson  2003  Karlstads Simsällskap    39.60        1:23.32   
Ingrid Hellgren  2003  Karlstads Simsällskap    43.77        1:26.75   
Emma Skogman  2003  Arvika Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 20, 100m Ryggsim Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Lisa Andersson  2002  Arvika Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 21, 50m Fjärilsim Herrar, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Erik Mulikov  2005  Säffle Simsällskap            39.95   
Adam Feki  2005  Säffle Simsällskap            45.10   
Tim Weghammar  2005  Säffle Simsällskap            50.85   
                     
 
Gren 21, 50m Fjärilsim Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Alexander Henningsson  2004  Karlstads Simsällskap            40.84   
Daniel Thörner  2004  Säffle Simsällskap            43.12   
Jesper Andersson  2004  Säffle Simsällskap            52.06   
                     
 
Gren 21, 50m Fjärilsim Herrar, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Samuel Vestin  2002  Karlstads Simsällskap            38.33   
                     
 
Gren 22, 50m Fjärilsim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Amanda Johansson  2005  Deje Simsällskap            39.12   
Joline Bakken  2005  Karlstads Simsällskap            40.98   
Tilde Halldan  2005  Säffle Simsällskap            49.51   
Elvira Bergsten  2005  Karlstads Simsällskap            51.25   
Linnea Lindberg  2005  Karlstads Simsällskap            53.12   
Amanda Orban  2005  Säffle Simsällskap            55.57   
Linnéa Bruce-Holm  2005  Säffle Simsällskap            56.38   
                     
 
Gren 22, 50m Fjärilsim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ida Lithner  2004  Säffle Simsällskap            33.69   
Erica Segerström  2004  Simklubben Solsta            41.37   
Sofia Mattsson  2004  Karlstads Simsällskap            42.76   
                     
 
Gren 22, 50m Fjärilsim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Klara Gustavson  2003  Karlstads Simsällskap            37.66   
                     
 
Gren 22, 50m Fjärilsim Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Lisa Andersson  2002  Arvika Simsällskap            40.44   
Elin Andersson-Gärds  2002  Karlstads Simsällskap            43.81   
                     
 
Gren 25, 4X50m Frisim Mixed, Finaler 11 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Säffle SS Mix Lag2  2004  Säffle Simsällskap            2:37.69   
  Erik Mulikov  2005      35.69        35.69   
  Daniel Thörner  2004      37.34        1:13.03   
  Sofie Leander  2005      44.45        1:57.48   
  Tim Weghammar  2005      40.21        2:37.69   
                     
Karlstad Mix2 [2004]  2004  Karlstads Simsällskap            2:46.08   
  Linnea Lindberg  2005      40.57        40.57   
  Lex Albringer  2007      46.94        1:27.51   
  Elvira Bergsten  2005      35.01        2:02.52   
  Emma Dahlberg  2005      43.56        2:46.08   
                     
Säffle SS Mix Lag3  2004  Säffle Simsällskap            2:47.65   
  Adam Feki  2005      39.51        39.51   
  Filippa Blixt  2006      48.33        1:27.84   
  Tilde Halldan  2005      1:19.81        2:47.65   
  Linnéa Bruce-Holm  2005              2:47.65   
                     
Säffle SS Mix Lag4  2004  Säffle Simsällskap            3:31.39   
  Ebba Locken  2006      52.35        52.35   
  Ali Arian  2004      51.72        1:44.07   
  Hanna Widing  2006      55.46        2:39.53   
  Tindra Mortensen  2005      51.86        3:31.39   
                     
Karlstad Mix3 [2004]  2004  Karlstads Simsällskap            3:36.55   
  Sofie Engvall  2005      48.76        48.76   
  Erik Pellfolk  2005      45.50        1:34.26   
  Elin Schmidt  2005      47.16        2:21.42   
  Johan Pellfolk  2007      1:15.13        3:36.55   
                     
Karlstad Mix4 [2004]  2004  Karlstads Simsällskap            DNS   
                   
                   
                   
                DNS   
                     
Karlstad Mix1 [2004]  2004  Karlstads Simsällskap            DSQ   
                     
Säffle SS Mix Lag1  2004  Säffle Simsällskap            DSQ   
                     
                     
 
Gren 25, 4X50m Frisim Mixed, Finaler 12 - 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Karlstad Mix [02-03]  2002  Karlstads Simsällskap            2:17.90   
  Filip Hedin  2003      38.25        38.25   
  Klara Gustavson  2003      33.47        1:11.72   
  Ingrid Hellgren  2003      35.13        1:46.85   
  Samuel Vestin  2002      31.05        2:17.90   
                     
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  25 oktober 2015 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  15:41