Resultat Totalt - Per åldersgrupp med mellantider 
 
  Tävling  Tegnerdoppet 2017    Utskriftsdatum  15 oktober 2017   
  Tävlingsort  Säffle    Utskriftstid  17:58   
  Arrangör  Säffle SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  15 oktober 2017         
 
 
Gren 1, 100m Medley Damer 11 o y, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Moa Granzell  2008  Karlstads Simsällskap    1:40.24        1:40.24   
Moa Englund  2008  Grums Simsällskap    1:43.61        1:43.61   
Elin Wilde  2008  Karlstads Simsällskap    59.19        2:05.39   
Signe Lindberg  2008  Karlstads Simsällskap    1:00.77        2:05.86   
Isabelle Bohlemark  2008  Filipstads Simklubb            DSQ   
                     
 
Gren 1, 100m Medley Damer 11 o y, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Ella Bäcker  2007  Grums Simsällskap    1:39.88        1:39.88   
Ellen Aronsson  2007  Grums Simsällskap    51.02        1:51.53   
Agnes Larsson  2007  Filipstads Simklubb    59.07        2:10.03   
Alicia Bohlemark  2007  Filipstads Simklubb            DSQ   
Wilma Jonsson  2007  Grums Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 1, 100m Medley Damer 11 o y, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Miranda Wahlstedt  2006  Karlstads Simsällskap    1:19.83        1:19.83   
Ebba Locken  2006  Säffle Simsällskap    1:24.40        1:24.40   
Sara Sjölander  2006  Karlstads Simsällskap    1:29.06        1:29.06   
Alva Granzell  2006  Karlstads Simsällskap    1:34.00        1:34.00   
Wilma Umeland  2006  Grums Simsällskap    1:35.11        1:35.11   
Thea Eriksson  2006  Åmåls Simsällskap    1:37.65        1:37.65   
Hanna Widing  2006  Säffle Simsällskap    1:40.12        1:40.12   
Greta Larsson  2006  Filipstads Simklubb    1:40.55        1:40.55   
Vilma Thorpman  2006  Åmåls Simsällskap    1:42.38        1:42.38   
10  Emilia Tallberg  2006  Deje Simsällskap    48.58        1:44.31   
11  Julia Björn  2006  Deje Simsällskap    55.82        1:57.71   
12  Johanna Storm  2006  Säffle Simsällskap    1:00.76        2:03.92   
Emilia Öhberg  2006  Simklubben Solsta            DSQ   
                     
 
Gren 2, 100m Medley Herrar 11 o y, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Oskar Mathisen  2009  Karlstads Simsällskap    58.78        2:04.69   
                     
 
Gren 2, 100m Medley Herrar 11 o y, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Lex Albringer  2007  Karlstads Simsällskap    40.61        1:23.59   
Alexander Albringer  2007  Karlstads Simsällskap    51.19        1:44.70   
Johan Pellfolk  2007  Karlstads Simsällskap    1:00.97        2:09.92   
Zander Holmgren  2007  Karlstads Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 2, 100m Medley Herrar 11 o y, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Casper Larsson  2006  Simklubben Solsta    47.27        1:35.94   
Gabriel Eder  2006  Karlstads Simsällskap    50.72        1:49.15   
Erik Bjurenhed  2006  Karlstads Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 3, 200m Medley Damer 12-13, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Linnea Lindberg  2005  Karlstads Simsällskap    35.50  1:18.27  2:06.19    2:43.00   
Agnes Wilde  2005  Karlstads Simsällskap    38.08  1:25.74  2:18.19    2:58.26   
Tilde Halldan  2005  Säffle Simsällskap    40.09  1:24.94  2:18.82    2:58.94   
Linnéa Bruce-Holm  2005  Säffle Simsällskap    39.68  1:26.98  2:21.23    3:01.35   
Alice Johnson  2005  Karlstads Simsällskap    39.84  1:29.07  2:25.77    3:06.43   
Hanna Dautbegovic  2005  Karlstads Simsällskap    50.36  1:44.80  2:45.48    3:38.82   
Sofie Leander  2005  Säffle Simsällskap    58.32  1:53.25  3:00.06    3:49.08   
Amanda Orban  2005  Säffle Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 3, 200m Medley Damer 12-13, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Minea Dautbegovic  2004  Karlstads Simsällskap    41.02  1:25.45  2:20.40    3:02.50   
Sanna Axelsson  2004  Arvika Simsällskap    44.03  1:33.26  2:24.77    3:03.22   
                     
 
Gren 4, 200m Medley Herrar 12-13, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Erik Mulikov  2005  Säffle Simsällskap    34.65  1:20.49  2:12.46    2:50.04   
Erik Pellfolk  2005  Karlstads Simsällskap    46.13  1:31.97  2:28.94    3:08.76   
Tim Weghammar  2005  Säffle Simsällskap    43.17  1:32.54  2:26.89    3:12.73   
Jonatan Aronsson  2005  Grums Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 4, 200m Medley Herrar 12-13, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Marcus Bülund  2004  Karlstads Simsällskap    38.71  1:23.32  2:13.97    2:52.87   
Jesper Andersson  2004  Säffle Simsällskap    40.17  1:22.91  2:17.15    2:57.02   
Albin Svensson  2004  Åmåls Simsällskap    38.36  1:25.72  2:21.96    3:03.06   
                     
 
Gren 5, 25m Frisim Damer 9 o y, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Moa Granzell  2008  Karlstads Simsällskap            16.98   
Moa Englund  2008  Grums Simsällskap            17.58   
Isabelle Bohlemark  2008  Filipstads Simklubb            19.04   
Alice Stang  2008  Mellerud Simklubb            20.53   
Signe Lindberg  2008  Karlstads Simsällskap            22.46   
Elin Karlsson  2008  Arvika Simsällskap            22.94   
Elin Wilde  2008  Karlstads Simsällskap            23.28   
Randa Kattan  2008  Mellerud Simklubb            23.56   
Frida Weghammar  2010  Säffle Simsällskap            23.71   
10  Lavinia Thörner  2008  Säffle Simsällskap            24.00   
11  Elin Björkholz  2008  Arvika Simsällskap            24.32   
12  Maja Englund  2010  Grums Simsällskap            24.69   
13  Nellie Leander  2010  Säffle Simsällskap            26.81   
14  Jennifer Storm  2009  Säffle Simsällskap            30.88   
15  Ellie Lindh  2011  Filipstads Simklubb            38.84   
                     
 
Gren 6, 25m Frisim Herrar 9 o y, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Vincent Johander  2008  Karlstads Simsällskap            18.12   
Linus Locken  2008  Säffle Simsällskap            18.70   
Oskar Mathisen  2009  Karlstads Simsällskap            20.23   
Melvin Weghammar  2008  Säffle Simsällskap            20.30   
Vile Ericsson  2009  Åmåls Simsällskap            21.43   
Arvid Dahlstedt  2008  Deje Simsällskap            21.45   
Olof Hellgren  2008  Karlstads Simsällskap            22.63   
Xavier Schneider  2008  Mellerud Simklubb            23.53   
Emil Thorpman  2009  Åmåls Simsällskap            24.19   
10  Hugo Stenmark  2009  Karlstads Simsällskap            27.80   
11  Elliot Magnussoin  2009  Åmåls Simsällskap            30.39   
12  Muhammad Kattan  2010  Mellerud Simklubb            31.43   
                     
 
Gren 7, 50m Frisim Damer 10-11, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ella Bäcker  2007  Grums Simsällskap            39.00   
Ellen Lundgren  2007  Arvika Simsällskap            40.49   
Embla Hellström  2007  Simklubben Solsta            41.41   
Ellen Aronsson  2007  Grums Simsällskap            43.10   
Hilda Karlsson  2007  Åmåls Simsällskap            44.49   
Sara Feki  2007  Säffle Simsällskap            44.74   
Alicia Bohlemark  2007  Filipstads Simklubb            49.03   
Allis Vernersson  2007  Arvika Simsällskap            50.62   
Agnes Larsson  2007  Filipstads Simklubb            50.81   
10  Wilma Jonsson  2007  Grums Simsällskap            52.13   
11  Alice Westberg  2007  Säffle Simsällskap            1:01.53   
                     
 
Gren 7, 50m Frisim Damer 10-11, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Miranda Wahlstedt  2006  Karlstads Simsällskap            31.46   
Ebba Locken  2006  Säffle Simsällskap            33.40   
Alva Granzell  2006  Karlstads Simsällskap            36.24   
Greta Larsson  2006  Filipstads Simklubb            37.38   
Thea Eriksson  2006  Åmåls Simsällskap            37.56   
Tilda Mildh  2006  Mellerud Simklubb            37.70   
Vilma Thorpman  2006  Åmåls Simsällskap            38.05   
Wilma Umeland  2006  Grums Simsällskap            38.31   
Hanna Widing  2006  Säffle Simsällskap            40.47   
10  Emilia Tallberg  2006  Deje Simsällskap            40.67   
11  Emilia Öhberg  2006  Simklubben Solsta            44.34   
12  Julia Björn  2006  Deje Simsällskap            44.45   
13  Madelaine Schneider  2006  Mellerud Simklubb            44.47   
14  Felicia Spjut  2006  Arvika Simsällskap            49.35   
15  Johanna Storm  2006  Säffle Simsällskap            51.15   
                     
 
Gren 8, 50m Frisim Herrar 10-11, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Lex Albringer  2007  Karlstads Simsällskap            32.92   
Oliwer Lindblom  2007  Arvika Simsällskap            41.15   
Alexander Albringer  2007  Karlstads Simsällskap            41.59   
Alfred Selrot  2007  Karlstads Simsällskap            42.94   
Vilhelm Otnem  2007  Grums Simsällskap            46.69   
Johan Pellfolk  2007  Karlstads Simsällskap            50.59   
Joel Andersson  2007  Grums Simsällskap            58.13   
                     
 
Gren 8, 50m Frisim Herrar 10-11, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Casper Larsson  2006  Simklubben Solsta            39.81   
Erik Bjurenhed  2006  Karlstads Simsällskap            42.23   
Gabriel Eder  2006  Karlstads Simsällskap            42.42   
Hayk Hakobyan  2006  Åmåls Simsällskap            48.17   
                     
 
Gren 9, 100m Frisim Damer 12-13, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Linnea Lindberg  2005  Karlstads Simsällskap    31.68        1:06.27   
Agnes Wilde  2005  Karlstads Simsällskap    32.90        1:09.67   
Tilde Halldan  2005  Säffle Simsällskap    34.81        1:11.94   
Alice Johnson  2005  Karlstads Simsällskap    35.44        1:14.26   
Linnéa Bruce-Holm  2005  Säffle Simsällskap    35.34        1:14.46   
Amanda Orban  2005  Säffle Simsällskap    35.59        1:15.95   
Elvira Bergsten  2005  Karlstads Simsällskap    36.85        1:17.69   
Sofie Leander  2005  Säffle Simsällskap    40.05        1:24.48   
Hanna Dautbegovic  2005  Karlstads Simsällskap    44.93        1:35.68   
Elise Löfberg Johansson  2005  Mellerud Simklubb            DNS   
                     
 
Gren 9, 100m Frisim Damer 12-13, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Minea Dautbegovic  2004  Karlstads Simsällskap    35.08        1:13.24   
Sanna Axelsson  2004  Arvika Simsällskap    35.82        1:13.87   
Clara Berner  2004  Karlstads Simsällskap    35.07        1:14.16   
Alice Hedkrok  2004  Mellerud Simklubb    35.58        1:15.99   
Florence Schneider  2004  Mellerud Simklubb            DNS   
Ruslana Hasselberg  2004  Mellerud Simklubb            DNF   
                     
 
Gren 10, 100m Frisim Herrar 12-13, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Erik Mulikov  2005  Säffle Simsällskap    31.32        1:05.55   
Adam Feki  2005  Säffle Simsällskap    33.42        1:10.24   
Tim Weghammar  2005  Säffle Simsällskap    37.41        1:17.15   
Erik Pellfolk  2005  Karlstads Simsällskap    37.88        1:17.32   
Jonatan Aronsson  2005  Grums Simsällskap    48.94        1:48.57   
                     
 
Gren 10, 100m Frisim Herrar 12-13, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Marcus Bülund  2004  Karlstads Simsällskap    34.30        1:10.46   
Albin Svensson  2004  Åmåls Simsällskap    33.86        1:11.58   
Hugo Koivumäki  2004  Säffle Simsällskap    34.48        1:11.85   
William Lindblom  2004  Arvika Simsällskap    34.72        1:11.99   
Jesper Andersson  2004  Säffle Simsällskap    35.75        1:13.39   
Robin Lundahl  2004  Åmåls Simsällskap    39.95        1:26.92   
Robin Ljungqvist  2004  Arvika Simsällskap    44.89        1:42.22   
                     
 
Gren 11, 25m Bröstsim Damer 9 o y, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Moa Englund  2008  Grums Simsällskap            22.55   
Elin Wilde  2008  Karlstads Simsällskap            26.03   
Moa Granzell  2008  Karlstads Simsällskap            26.09   
Elin Björkholz  2008  Arvika Simsällskap            30.44   
Signe Lindberg  2008  Karlstads Simsällskap            30.87   
Alice Stang  2008  Mellerud Simklubb            31.21   
Frida Dahlstedt  2008  Deje Simsällskap            31.34   
Maja Englund  2010  Grums Simsällskap            32.25   
Frida Weghammar  2010  Säffle Simsällskap            32.80   
10  Nellie Leander  2010  Säffle Simsällskap            33.47   
11  Jennifer Storm  2009  Säffle Simsällskap            34.64   
Isabelle Bohlemark  2008  Filipstads Simklubb            DSQ   
Lavinia Thörner  2008  Säffle Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 12, 25m Bröstsim Herrar 9 o y, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Vincent Johander  2008  Karlstads Simsällskap            25.32   
Linus Locken  2008  Säffle Simsällskap            25.50   
Oskar Mathisen  2009  Karlstads Simsällskap            25.53   
Vile Ericsson  2009  Åmåls Simsällskap            25.94   
Olof Hellgren  2008  Karlstads Simsällskap            26.95   
Xavier Schneider  2008  Mellerud Simklubb            27.69   
Melvin Weghammar  2008  Säffle Simsällskap            28.19   
Elliot Magnussoin  2009  Åmåls Simsällskap            31.46   
Emil Thorpman  2009  Åmåls Simsällskap            32.87   
10  Arvid Dahlstedt  2008  Deje Simsällskap            33.15   
11  Hugo Stenmark  2009  Karlstads Simsällskap            39.56   
Mattias Aronsson  2008  Grums Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 13, 50m Bröstsim Damer 10 år, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ella Bäcker  2007  Grums Simsällskap            49.70   
Embla Hellström  2007  Simklubben Solsta            51.78   
Ellen Lundgren  2007  Arvika Simsällskap            52.29   
Ellen Aronsson  2007  Grums Simsällskap            55.78   
Wilma Jonsson  2007  Grums Simsällskap            59.25   
Hilda Karlsson  2007  Åmåls Simsällskap            1:00.54   
Sara Feki  2007  Säffle Simsällskap            1:00.83   
Alice Westberg  2007  Säffle Simsällskap            1:02.76   
Märta Olsson  2007  Filipstads Simklubb            1:04.72   
10  Agnes Larsson  2007  Filipstads Simklubb            1:14.01   
Alicia Bohlemark  2007  Filipstads Simklubb            DSQ   
Allis Vernersson  2007  Arvika Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 14, 50m Bröstsim Herrar 10 år, Finaler 0 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Lex Albringer  2007  Karlstads Simsällskap            44.64   
Alexander Albringer  2007  Karlstads Simsällskap            52.92   
Alfred Selrot  2007  Karlstads Simsällskap            54.91   
Joel Andersson  2007  Grums Simsällskap            55.97   
Oliwer Lindblom  2007  Arvika Simsällskap            56.46   
Vilhelm Otnem  2007  Grums Simsällskap            56.57   
Johan Pellfolk  2007  Karlstads Simsällskap            1:04.36   
Sebastiaan Schneider  2007  Mellerud Simklubb            DSQ   
Zander Holmgren  2007  Karlstads Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 15, 100m Bröstsim Damer 11-13, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Miranda Wahlstedt  2006  Karlstads Simsällskap    42.69        1:28.89   
Sara Sjölander  2006  Karlstads Simsällskap    45.56        1:37.23   
Wilma Umeland  2006  Grums Simsällskap    47.77        1:38.50   
Ebba Locken  2006  Säffle Simsällskap    47.51        1:40.65   
Alva Granzell  2006  Karlstads Simsällskap    49.91        1:46.41   
Thea Eriksson  2006  Åmåls Simsällskap    50.13        1:47.60   
Emilia Öhberg  2006  Simklubben Solsta    52.79        1:48.39   
Emilia Tallberg  2006  Deje Simsällskap    52.17        1:49.49   
Hanna Widing  2006  Säffle Simsällskap    55.07        1:56.88   
10  Greta Larsson  2006  Filipstads Simklubb    55.27        1:59.28   
11  Johanna Storm  2006  Säffle Simsällskap    1:02.67        2:13.09   
12  Felicia Spjut  2006  Arvika Simsällskap    1:05.71        2:21.95   
13  Julia Björn  2006  Deje Simsällskap    1:08.24        2:24.71   
Madelaine Schneider  2006  Mellerud Simklubb            DSQ   
                     
 
Gren 15, 100m Bröstsim Damer 11-13, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Linnea Lindberg  2005  Karlstads Simsällskap    40.52        1:25.91   
Agnes Wilde  2005  Karlstads Simsällskap    42.07        1:29.26   
Linnéa Bruce-Holm  2005  Säffle Simsällskap    44.63        1:33.72   
Amanda Orban  2005  Säffle Simsällskap    45.53        1:37.77   
Elvira Bergsten  2005  Karlstads Simsällskap    46.12        1:37.93   
Alice Johnson  2005  Karlstads Simsällskap    49.08        1:46.39   
Hanna Dautbegovic  2005  Karlstads Simsällskap    51.00        1:47.64   
                     
 
Gren 15, 100m Bröstsim Damer 11-13, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Clara Berner  2004  Karlstads Simsällskap    43.85        1:32.02   
Minea Dautbegovic  2004  Karlstads Simsällskap    46.32        1:37.47   
Florence Schneider  2004  Mellerud Simklubb            DNS   
Ruslana Hasselberg  2004  Mellerud Simklubb            DSQ   
                     
 
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar11-13, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Casper Larsson  2006  Simklubben Solsta    47.20        1:38.80   
Erik Bjurenhed  2006  Karlstads Simsällskap    57.03        1:58.18   
Gabriel Eder  2006  Karlstads Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar11-13, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Erik Mulikov  2005  Säffle Simsällskap    43.46        1:33.09   
Adam Feki  2005  Säffle Simsällskap    45.69        1:37.58   
Erik Pellfolk  2005  Karlstads Simsällskap    52.78        1:49.24   
Jonatan Aronsson  2005  Grums Simsällskap            DSQ   
Tim Weghammar  2005  Säffle Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar11-13, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Marcus Bülund  2004  Karlstads Simsällskap    42.88        1:30.50   
Albin Svensson  2004  Åmåls Simsällskap    44.31        1:33.95   
William Lindblom  2004  Arvika Simsällskap    48.59        1:41.20   
Robin Ljungqvist  2004  Arvika Simsällskap    1:01.92        2:14.59   
Robin Lundahl  2004  Åmåls Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 17, 4X25m Medley Mixed 10 o y, Finaler 10 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    25m        Tid  Status 











 
Karlstad Mix1 [2007]  2007  Karlstads Simsällskap            1:23.60   
  Moa Granzell  2008                 
  Alexander Albringer  2007      47.23        47.23   
  Lex Albringer  2007                 
  Vincent Johander  2008      1:23.60        1:23.60   
                     
Karlstad Mix2 [2007]  2007  Karlstads Simsällskap            1:43.58   
  Johan Pellfolk  2007                 
  Zander Holmgren  2007      54.42        54.42   
  Nellie Westerlund  2007                 
  Oskar Mathisen  2009      1:43.58        1:43.58   
                     
Säffle SS Mix1 [2007]  2007  Säffle Simsällskap            1:57.19   
  Sara Feki  2007                 
  Alice Westberg  2007      55.02        55.02   
  Linus Locken  2008                 
  Lavinia Thörner  2008      1:57.19        1:57.19   
                     
Arvika SS Mix [2007]  2007  Arvika Simsällskap            DSQ   
                     
Filipstad  2007  Filipstads Simklubb            DSQ   
                     
Säffle SS Mix2 [2007]  2007  Säffle Simsällskap            DSQ   
                     
                     
 
Gren 18, 4X50m Medley Mixed 11-13, Finaler 11 - 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Karlstad Mix1 [2006]  2006  Karlstads Simsällskap            2:26.46   
  Erik Pellfolk  2005      41.70        41.70   
  Linnea Lindberg  2005      38.63        1:20.33   
  Marcus Bülund  2004      35.25        1:55.58   
  Miranda Wahlstedt  2006      30.88        2:26.46   
                     
Karlstad Mix2 [2006]  2006  Karlstads Simsällskap            2:32.16   
  Clara Berner  2004      39.21        39.21   
  Agnes Wilde  2005      40.98        1:20.19   
  Alice Johnson  2005      38.97        1:59.16   
  Minea Dautbegovic  2004      33.00        2:32.16   
                     
Säffle SS Mix Lag 3  2004  Säffle Simsällskap            2:37.60   
  Sofie Leander  2005      45.97        45.97   
  Ebba Locken  2006      45.91        1:31.88   
  Erik Mulikov  2005      33.74        2:05.62   
  Adam Feki  2005      31.98        2:37.60   
                     
Säffle SS Mix Lag 1  2004  Säffle Simsällskap            2:43.24   
  Jesper Andersson  2004      38.00        38.00   
  Linnéa Bruce-Holm  2005      43.49        1:21.49   
  Amanda Orban  2005      40.74        2:02.23   
  Hanna Widing  2006      41.01        2:43.24   
                     
Åmåls SS Mix Lag 1  2006  Åmåls Simsällskap            2:43.71   
  Vilma Thorpman  2006      44.84        44.84   
  Robin Lundahl  2004      42.56        1:27.40   
  Albin Svensson  2004      38.48        2:05.88   
  Thea Eriksson  2006      37.83        2:43.71   
                     
Karlstad Mix3 [2004]  2004  Karlstads Simsällskap            2:51.74   
  Alva Granzell  2006      44.67        44.67   
  Sara Sjölander  2006      43.55        1:28.22   
  Elvira Bergsten  2005      43.28        2:11.50   
  Hanna Dautbegovic  2005      40.24        2:51.74   
                     
Säffle SS Mix Lag 2  2004  Säffle Simsällskap            2:55.95   
  Hugo Koivumäki  2004      43.18        43.18   
  Tim Weghammar  2005      46.43        1:29.61   
  Tilde Halldan  2005      39.30        2:08.91   
  Johanna Storm  2006      47.04        2:55.95   
                     
                     
 
Gren 19, 25m Ryggsim Herrar 9 o y, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Linus Locken  2008  Säffle Simsällskap            22.99   
Vincent Johander  2008  Karlstads Simsällskap            24.09   
Xavier Schneider  2008  Mellerud Simklubb            26.40   
Vile Ericsson  2009  Åmåls Simsällskap            26.52   
Melvin Weghammar  2008  Säffle Simsällskap            27.83   
Mattias Aronsson  2008  Grums Simsällskap            28.36   
Hugo Stenmark  2009  Karlstads Simsällskap            28.84   
Elliot Magnussoin  2009  Åmåls Simsällskap            34.15   
                     
 
Gren 20, 25m Ryggsim Damer 9 o y, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Moa Englund  2008  Grums Simsällskap            21.88   
Moa Granzell  2008  Karlstads Simsällskap            22.54   
Alice Stang  2008  Mellerud Simklubb            26.33   
Isabelle Bohlemark  2008  Filipstads Simklubb            26.67   
Elin Wilde  2008  Karlstads Simsällskap            27.13   
Signe Lindberg  2008  Karlstads Simsällskap            27.33   
Maja Englund  2010  Grums Simsällskap            28.99   
Lavinia Thörner  2008  Säffle Simsällskap            29.40   
Elin Karlsson  2008  Arvika Simsällskap            30.23   
10  Frida Weghammar  2010  Säffle Simsällskap            31.28   
11  Elin Björkholz  2008  Arvika Simsällskap            31.50   
12  Nellie Leander  2010  Säffle Simsällskap            33.18   
13  Jennifer Storm  2009  Säffle Simsällskap            39.65   
                     
 
Gren 21, 50m Ryggsim Herrar 10 år, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Lex Albringer  2007  Karlstads Simsällskap            40.84   
Alexander Albringer  2007  Karlstads Simsällskap            47.82   
Oliwer Lindblom  2007  Arvika Simsällskap            49.06   
Alfred Selrot  2007  Karlstads Simsällskap            49.36   
Sebastiaan Schneider  2007  Mellerud Simklubb            53.91   
Johan Pellfolk  2007  Karlstads Simsällskap            56.01   
Zander Holmgren  2007  Karlstads Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 22, 50m Ryggsim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Nellie Westerlund  2007  Karlstads Simsällskap            48.13   
Embla Hellström  2007  Simklubben Solsta            48.43   
Ellen Aronsson  2007  Grums Simsällskap            49.80   
Ella Bäcker  2007  Grums Simsällskap            50.26   
Hilda Karlsson  2007  Åmåls Simsällskap            54.16   
Sara Feki  2007  Säffle Simsällskap            56.15   
Märta Olsson  2007  Filipstads Simklubb            56.75   
Alice Westberg  2007  Säffle Simsällskap            57.26   
Alicia Bohlemark  2007  Filipstads Simklubb            1:01.63   
10  Allis Vernersson  2007  Arvika Simsällskap            1:06.47   
                     
 
Gren 23, 100m Ryggsim Herrar 11-13, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Erik Bjurenhed  2006  Karlstads Simsällskap    55.48        1:55.93   
                     
 
Gren 23, 100m Ryggsim Herrar 11-13, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Erik Mulikov  2005  Säffle Simsällskap    40.01        1:22.65   
Adam Feki  2005  Säffle Simsällskap    41.45        1:24.33   
Erik Pellfolk  2005  Karlstads Simsällskap    44.44        1:28.61   
Jonatan Aronsson  2005  Grums Simsällskap    57.64        2:05.26   
                     
 
Gren 23, 100m Ryggsim Herrar 11-13, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Jesper Andersson  2004  Säffle Simsällskap    38.57        1:17.29   
Marcus Bülund  2004  Karlstads Simsällskap    40.25        1:23.02   
Albin Svensson  2004  Åmåls Simsällskap    41.28        1:25.16   
William Lindblom  2004  Arvika Simsällskap    44.04        1:29.11   
Robin Lundahl  2004  Åmåls Simsällskap    46.93        1:42.68   
Hugo Koivumäki  2004  Säffle Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 24, 100m Ryggsim Damer 11-13, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Miranda Wahlstedt  2006  Karlstads Simsällskap    38.48        1:18.62   
Ebba Locken  2006  Säffle Simsällskap    42.10        1:27.43   
Sara Sjölander  2006  Karlstads Simsällskap    43.03        1:31.01   
Alva Granzell  2006  Karlstads Simsällskap    46.22        1:34.16   
Vilma Thorpman  2006  Åmåls Simsällskap    48.32        1:39.65   
Thea Eriksson  2006  Åmåls Simsällskap    50.00        1:42.61   
Hanna Widing  2006  Säffle Simsällskap    50.71        1:43.36   
Emilia Tallberg  2006  Deje Simsällskap    53.72        1:50.31   
Johanna Storm  2006  Säffle Simsällskap    1:01.97        2:06.96   
                     
 
Gren 24, 100m Ryggsim Damer 11-13, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Linnea Lindberg  2005  Karlstads Simsällskap    38.16        1:18.09   
Linnéa Bruce-Holm  2005  Säffle Simsällskap    40.50        1:22.55   
Tilde Halldan  2005  Säffle Simsällskap    40.62        1:23.29   
Agnes Wilde  2005  Karlstads Simsällskap    40.69        1:24.16   
Amanda Orban  2005  Säffle Simsällskap    43.69        1:29.53   
Alice Johnson  2005  Karlstads Simsällskap    44.40        1:30.06   
Elvira Bergsten  2005  Karlstads Simsällskap    45.76        1:33.03   
Sofie Leander  2005  Säffle Simsällskap    46.55        1:36.32   
Hanna Dautbegovic  2005  Karlstads Simsällskap    50.87        1:42.47   
                     
 
Gren 24, 100m Ryggsim Damer 11-13, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Minea Dautbegovic  2004  Karlstads Simsällskap    41.17        1:23.93   
Clara Berner  2004  Karlstads Simsällskap    41.33        1:27.03   
Alice Hedkrok  2004  Mellerud Simklubb    42.48        1:28.84   
Ruslana Hasselberg  2004  Mellerud Simklubb            DSQ   
                     
 
Gren 25, 25m Fjäril Herrar 10 o y, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Oskar Mathisen  2009  Karlstads Simsällskap            24.59   
Vincent Johander  2008  Karlstads Simsällskap            24.80   
                     
 
Gren 25, 25m Fjäril Herrar 10 o y, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Lex Albringer  2007  Karlstads Simsällskap            17.60   
Alexander Albringer  2007  Karlstads Simsällskap            22.48   
Alfred Selrot  2007  Karlstads Simsällskap            23.59   
Johan Pellfolk  2007  Karlstads Simsällskap            26.95   
                     
 
Gren 26, 25m Fjäril Damer 10 o y, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Moa Granzell  2008  Karlstads Simsällskap            20.96   
Moa Englund  2008  Grums Simsällskap            21.56   
Signe Lindberg  2008  Karlstads Simsällskap            27.25   
Isabelle Bohlemark  2008  Filipstads Simklubb            28.20   
Elin Wilde  2008  Karlstads Simsällskap            29.45   
Maja Englund  2010  Grums Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 26, 25m Fjäril Damer 10 o y, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Nellie Westerlund  2007  Karlstads Simsällskap            20.45   
Ella Bäcker  2007  Grums Simsällskap            20.87   
Embla Hellström  2007  Simklubben Solsta            23.14   
Ellen Lundgren  2007  Arvika Simsällskap            26.44   
Agnes Larsson  2007  Filipstads Simklubb            27.13   
Märta Olsson  2007  Filipstads Simklubb            35.11   
Alicia Bohlemark  2007  Filipstads Simklubb            DSQ   
                     
 
Gren 27, 50m Fjäril Herrar 11-13, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Gabriel Eder  2006  Karlstads Simsällskap            56.54   
Erik Bjurenhed  2006  Karlstads Simsällskap            57.37   
                     
 
Gren 27, 50m Fjäril Herrar 11-13, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Erik Mulikov  2005  Säffle Simsällskap            33.20   
Adam Feki  2005  Säffle Simsällskap            36.76   
Tim Weghammar  2005  Säffle Simsällskap            41.07   
Erik Pellfolk  2005  Karlstads Simsällskap            45.97   
                     
 
Gren 27, 50m Fjäril Herrar 11-13, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Marcus Bülund  2004  Karlstads Simsällskap            36.88   
Jesper Andersson  2004  Säffle Simsällskap            38.39   
Albin Svensson  2004  Åmåls Simsällskap            38.61   
                     
 
Gren 28, 50m Fjäril Damer 11-13, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Alva Granzell  2006  Karlstads Simsällskap            47.69   
Greta Larsson  2006  Filipstads Simklubb            51.25   
Emilia Tallberg  2006  Deje Simsällskap            56.84   
                     
 
Gren 28, 50m Fjäril Damer 11-13, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Linnea Lindberg  2005  Karlstads Simsällskap            35.18   
Agnes Wilde  2005  Karlstads Simsällskap            37.09   
Linnéa Bruce-Holm  2005  Säffle Simsällskap            37.21   
Tilde Halldan  2005  Säffle Simsällskap            39.19   
Alice Johnson  2005  Karlstads Simsällskap            39.44   
Amanda Orban  2005  Säffle Simsällskap            39.56   
Elvira Bergsten  2005  Karlstads Simsällskap            45.46   
Hanna Dautbegovic  2005  Karlstads Simsällskap            51.00   
Sofie Leander  2005  Säffle Simsällskap            1:04.24   
                     
 
Gren 28, 50m Fjäril Damer 11-13, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Minea Dautbegovic  2004  Karlstads Simsällskap            39.09   
Sanna Axelsson  2004  Arvika Simsällskap            41.94   
Clara Berner  2004  Karlstads Simsällskap            42.30   
Alice Hedkrok  2004  Mellerud Simklubb            42.69   
                     
 
Gren 29, 50m Frisim Herrar 9 o y, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Vincent Johander  2008  Karlstads Simsällskap            41.43   
Linus Locken  2008  Säffle Simsällskap            44.80   
Vile Ericsson  2009  Åmåls Simsällskap            48.67   
Melvin Weghammar  2008  Säffle Simsällskap            48.76   
Hugo Stenmark  2009  Karlstads Simsällskap            1:07.80   
Mattias Aronsson  2008  Grums Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 30, 50m Frisim Damer 9 o y, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Moa Granzell  2008  Karlstads Simsällskap            41.26   
Moa Englund  2008  Grums Simsällskap            42.31   
Isabelle Bohlemark  2008  Filipstads Simklubb            46.59   
Signe Lindberg  2008  Karlstads Simsällskap            48.59   
Elin Wilde  2008  Karlstads Simsällskap            52.37   
Lavinia Thörner  2008  Säffle Simsällskap            56.78   
Frida Weghammar  2010  Säffle Simsällskap            58.41   
Maja Englund  2010  Grums Simsällskap            1:02.69   
Nellie Leander  2010  Säffle Simsällskap            1:07.58   
10  Jennifer Storm  2009  Säffle Simsällskap            1:20.57   
                     
 
Gren 31, 100m Frisim Herrar 10-11, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Lex Albringer  2007  Karlstads Simsällskap    34.65        1:14.10   
Alexander Albringer  2007  Karlstads Simsällskap    43.21        1:30.39   
Oliwer Lindblom  2007  Arvika Simsällskap    44.06        1:30.39   
Johan Pellfolk  2007  Karlstads Simsällskap    54.57        1:50.39   
Zander Holmgren  2007  Karlstads Simsällskap    52.65        1:51.16   
                     
 
Gren 31, 100m Frisim Herrar 10-11, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Casper Larsson  2006  Simklubben Solsta    42.40        1:27.80   
Gabriel Eder  2006  Karlstads Simsällskap    42.80        1:31.95   
Erik Bjurenhed  2006  Karlstads Simsällskap    45.09        1:32.29   
                     
 
Gren 32, 100m Frisim Damer 10-11, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Ella Bäcker  2007  Grums Simsällskap    43.09        1:32.25   
Nellie Westerlund  2007  Karlstads Simsällskap    43.37        1:33.99   
Hilda Karlsson  2007  Åmåls Simsällskap    51.22        1:48.03   
Agnes Larsson  2007  Filipstads Simklubb    54.90        1:55.99   
Alicia Bohlemark  2007  Filipstads Simklubb    58.44        2:01.28   
Märta Olsson  2007  Filipstads Simklubb    1:04.27        2:15.56   
                     
 
Gren 32, 100m Frisim Damer 10-11, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Miranda Wahlstedt  2006  Karlstads Simsällskap    32.11        1:06.78   
Ebba Locken  2006  Säffle Simsällskap    36.77        1:15.96   
Sara Sjölander  2006  Karlstads Simsällskap    36.26        1:17.05   
Greta Larsson  2006  Filipstads Simklubb    39.25        1:22.90   
Alva Granzell  2006  Karlstads Simsällskap    39.85        1:25.81   
Tilda Mildh  2006  Mellerud Simklubb    41.14        1:27.44   
Thea Eriksson  2006  Åmåls Simsällskap    42.35        1:30.93   
Hanna Widing  2006  Säffle Simsällskap    43.16        1:32.32   
Vilma Thorpman  2006  Åmåls Simsällskap    43.27        1:35.03   
10  Emilia Tallberg  2006  Deje Simsällskap    47.73        1:42.77   
11  Julia Björn  2006  Deje Simsällskap    51.39        1:50.88   
12  Johanna Storm  2006  Säffle Simsällskap    53.71        1:56.71   
                     
 
Gren 33, 200m Frisim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Erik Mulikov  2005  Säffle Simsällskap    33.62  1:11.40  1:49.52    2:27.36   
Tim Weghammar  2005  Säffle Simsällskap    38.22  1:21.85  2:05.03    2:45.48   
Erik Pellfolk  2005  Karlstads Simsällskap    38.97  1:22.32  2:05.59    2:45.56   
                     
 
Gren 33, 200m Frisim Herrar, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Marcus Bülund  2004  Karlstads Simsällskap    34.85  1:14.85  1:56.23    2:34.68   
Jesper Andersson  2004  Säffle Simsällskap    38.02  1:21.02  2:02.12    2:40.57   
William Lindblom  2004  Arvika Simsällskap    37.75  1:20.09  2:03.38    2:43.15   
Hugo Koivumäki  2004  Säffle Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 34, 200m Frisim Damer 12-13, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Linnea Lindberg  2005  Karlstads Simsällskap    33.51  1:12.09  1:51.43    2:28.74   
Agnes Wilde  2005  Karlstads Simsällskap    34.58  1:14.00  1:54.47    2:32.98   
Tilde Halldan  2005  Säffle Simsällskap    36.89  1:17.10  1:58.54    2:37.34   
Alice Johnson  2005  Karlstads Simsällskap    37.22  1:18.99  2:03.39    2:44.78   
Amanda Orban  2005  Säffle Simsällskap    39.05  1:24.70  2:12.27    2:54.92   
Sofie Leander  2005  Säffle Simsällskap    43.70  1:34.54  2:23.34    3:10.50   
                     
 
Gren 34, 200m Frisim Damer 12-13, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Minea Dautbegovic  2004  Karlstads Simsällskap    35.89  1:17.17  1:58.62    2:37.99   
Sanna Axelsson  2004  Arvika Simsällskap    36.26  1:16.15  1:58.24    2:38.67   
Clara Berner  2004  Karlstads Simsällskap    36.41  1:17.86  2:00.62    2:43.60   
Alice Hedkrok  2004  Mellerud Simklubb    36.75  1:22.01  2:09.82    2:54.11   
                     
 
Gren 35, 4X25m Frisim Mixed 10 o y, Finaler 10 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    25m        Tid  Status 











 
Karlstad Mix1 [2007]  2007  Karlstads Simsällskap            1:13.45   
  Alexander Albringer  2007                 
  Moa Granzell  2008      36.90        36.90   
  Vincent Johander  2008                 
  Lex Albringer  2007      1:13.45        1:13.45   
                     
Karlstad Mix2 [2007]  2007  Karlstads Simsällskap            1:24.32   
  Nellie Westerlund  2007                 
  Oskar Mathisen  2009      38.65        38.65   
  Signe Lindberg  2008                 
  Johan Pellfolk  2007      1:24.32        1:24.32   
                     
Säffle SS Mix2 [2007]  2007  Säffle Simsällskap            1:33.70   
  Linus Locken  2008                 
  Sara Feki  2007      42.00        42.00   
  Melvin Weghammar  2008                 
  Frida Weghammar  2010      1:33.70        1:33.70   
                     
Arvika SS Mix [2007]  2007  Arvika Simsällskap            1:39.73   
  Allis Vernersson  2007                 
  Elin Karlsson  2008      53.10        53.10   
  Elin Björkholz  2008                 
  Oliwer Lindblom  2007      1:39.73        1:39.73   
                     
Säffle SS Mix1 [2007]  2007  Säffle Simsällskap            2:00.25   
  Lavinia Thörner  2008                 
  Nellie Leander  2010      57.23        57.23   
  Jennifer Storm  2009                 
  Alice Westberg  2007      2:00.25        2:00.25   
                     
                     
 
Gren 36, 4X50m Frisim Mixed, Finaler 11 - 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Karlstad Mix1 [2006]  2006  Karlstads Simsällskap            2:05.06   
  Marcus Bülund  2004      31.45        31.45   
  Linnea Lindberg  2005      31.14        1:02.59   
  Agnes Wilde  2005      31.44        1:34.03   
  Miranda Wahlstedt  2006      31.03        2:05.06   
                     
Säffle SS Mix Lag 1  2004  Säffle Simsällskap            2:07.31   
  Erik Mulikov  2005      31.36        31.36   
  Adam Feki  2005      32.44        1:03.80   
  Jesper Andersson  2004      31.75        1:35.55   
  Tilde Halldan  2005      31.76        2:07.31   
                     
Säffle SS Mix Lag 2  2004  Säffle Simsällskap            2:19.83   
  Ebba Locken  2006      34.22        34.22   
  Linnéa Bruce-Holm  2005      34.85        1:09.07   
  Amanda Orban  2005      34.86        1:43.93   
  Tim Weghammar  2005      35.90        2:19.83   
                     
Karlstad Mix2 [2006]  2006  Karlstads Simsällskap            2:21.35   
  Minea Dautbegovic  2004      33.75        33.75   
  Alice Johnson  2005      35.69        1:09.44   
  Erik Pellfolk  2005      37.79        1:47.23   
  Clara Berner  2004      34.12        2:21.35   
                     
Karlstad Mix3 [2004]  2004  Karlstads Simsällskap            2:30.36   
  Elvira Bergsten  2005      34.82        34.82   
  Hanna Dautbegovic  2005      42.11        1:16.93   
  Alva Granzell  2006      39.33        1:56.26   
  Sara Sjölander  2006      34.10        2:30.36   
                     
Åmåls SS Mix Lag 1  2006  Åmåls Simsällskap            2:30.62   
  Thea Eriksson  2006      38.87        38.87   
  Robin Lundahl  2004      38.51        1:17.38   
  Vilma Thorpman  2006      40.34        1:57.72   
  Albin Svensson  2004      32.90        2:30.62   
                     
Arvika Mix<1  2006  Arvika Simsällskap            2:35.38   
  Sanna Axelsson  2004      33.86        33.86   
  Robin Ljungqvist  2004      46.21        1:20.07   
  Ellen Lundgren  2007      42.53        2:02.60   
  William Lindblom  2004      32.78        2:35.38   
                     
Säffle SS Mix Lag 3  2004  Säffle Simsällskap            DNS   
  Sofie Leander  2005                 
  Ebba Locken  2006                 
  Erik Mulikov  2005                 
  Adam Feki  2005              DNS   
                     
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  15 oktober 2017 
Licensierad till: Säffle Simsällskap  Utskriftstid  17:58